bilinc-alti-temizleme

Bilinç > Bilinçaltı, Temizleme, Temizliği, Teknikleri, Nasıl Yapılır, Uzmanı

Bilinç > Bilinçaltı Temizleme, Temizliği, Teknikleri, Nasıl Yapılır, Uzmanı

Merhabalar sayfamıza hoşgeldiniz…
bilinc-bilincalti-temizleme-temizligi-teknikleri-nasil-yapilir-uzmani
bilinc-bilincalti-temizleme-temizligi-teknikleri-nasil-yapilir-uzmani
İçten dışa iyileştirme, bilinçaltı takas yoluyla gerçekleştirilir. Derin köklü duygular, imgeler ve inançlar enerjimizi etkiler. Enerjik yayılımlarımız ve titreşimlerimiz, sağlığımızı, tutumlarımızı ve hayatımızdaki koşulları etkiler. Bilinçaltı takas, enerjisel alanlarımızdaki yıkıcı dizileri rahatlatmaya ve tahliye etmeye yardımcı olan Meditasyon bir tekniktir.
bilinc-alti-temizlemee
bilinc-alti-temizlemee
Aurik alanınızı düşünün – sizden yayılan yaşam gücü – eğer öfke taşıyorsanız, aura’nızda bu enerjiye sahipsiniz. Diğer tüm varlıklar bunu hissedebilir. Buna kendi enerji alanıyla nasıl karıştığına göre cevap verirler. Bu, ajitasyon, sempati, itme, yüzleşme şeklinde tezahür edebilir ya da ayak parmağınızı gerçekten iyi yaralayabilir. Enerjilerimizin bir etkisi vardır. Bizim dışımızda olduğu kadar (dışarıdan da olduğu gibi) de ‘dışarıda’ tezahür ederler. Enerjilerimiz insanları, deneyimleri ve olayları cezp ediyor.
Bilinçaltının sakladığı baskılar çoğu zaman unutuluyor. Ama onlar hala orada, enerjisel sistemlerimiz üzerinde bir etkiye sahipler (bizler enerjik bir sistemiz!. Onları bilinçaltı dosyalarımızdan çıkarmanın bir yolu hafıza sörfüdür. Bir kez bulunduğunuzda, bilinçaltı takas meditasyonları aracılığıyla hasarı onarmak için işe gidebilirsiniz. Bunlar genellikle pent-up duygular ya da zarar veren yanlış inançlardır. Bazıları ayağınızdaki dikenler gibi olabilir – sürekli bir ajitasyona neden olur, bu da enerjik bir varlık olarak optimal işlevinizi bozar.
Bilinçaltı takas, kendi hızınızda çalışabilir. Sahip olduğunuz kırgınlıkları, kinleri, acıları, ihlalleri veya öfkelerini yazın. Bilinçaltına ne kadar çok şey verirseniz, o kadar çok şeyi ortaya çıkaracaksınız. Seni üzmesine izin verme. Bir kerede bir şey alın ya da benzer sorunları bir araya getirin.
Bir bahçe ayıklamak gibi bilinçaltı takas düşünün . Acı verici ve rahatsız edici düşünceleri köklerinden çek. Kökleri geride bırakırsanız, yeniden büyürler. Yabani otları temizledikten sonra, geride kalan verimli zemini beslemek istersiniz.
Beslenme düşünce formlarını iyileştirmek ve inşa etmek için, ürünlerinizi toprağa olumlu olumlamalar şeklinde ekleyin . Onları ‘iyi hissetmek’ duygusal izlerle sulayın – görüntünün hayat kanı. Bu duygu bir yaraya salve uygulamak gibidir. Düşünce veya inancı uygun enerjiyle iyileştirmek istersiniz . Aşk, bağışlama, mutluluk, heyecan, özgürlük, rahatlama vb. Duygularını, ihtiyacınız ne olursa olsun dile getirin.
Tuttuğunuz bir kin bulduysanız, kendinizi kalpte sertleştirme etkilerinden kurtarmanın zamanı geldi . Yaralanmaya ve hayal kırıklığına tutunduğun sürece, onlar senin ve hayatın üzerinde güç sahibi olacaklar. Gitmesine izin vermesi ve etkilerinden kurtulmanız sizin yararınıza olacaktır.
Kızgın olduğumuz şeyleri, öfkeye dayanarak üzdüğümüz kadar incitme. Buna değmez. Çoğu zaman, diğer kişinin bir kin beslediğine dair hiçbir fikri yok.
İnsanların çengelden kopmasına ve affetmesine izin vermeliyiz, her şeyden öte, onlar ‘tek insan’. İnsan koşulu bizi sahnelerin gerisindeki hakikate kör ediyor. Her şey bedensel ve bedensel gibi görünür, ama gerçekte, görünmeyenleri ortaya çıkarır .
Sadece diğerlerini kancadan çıkarmak zorunda değil, aynı zamanda kendini de bırakmalısın. Bilinçaltı takas, bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Hepimiz hata yaparız ve pişmanlık duyarız – bu canavarın doğasıdır. Gerçekliğin ve duyguların, duyuların, arzuların ve başkalarının uğraşmaları gereken tutumların sınırlı bir görünümü var – şaşılacak bir şey değiliz! Kendimizin veya başkalarının mükemmel olmasını bekleyemeyiz. İnsan faktörüne izin ver ve affet.
Takas Oturumu:
Bilinçaltı takas oturumunuz için sessiz zaman ayırın, böylece rahatsız edilmeyeceksiniz. Meditasyon için kendinizi hazırlayın . Bir kaydediciyi kullanmak isteyebilirsiniz, bu yüzden ilginizi gerektiren şeyleri unutmayacaksınız.
Amacınızı belirtin, yani, “Benim ilerlememi ve mutluluğumu bozan sorunları çözmeye hazırım.” Aklınızın geçmişte acılara, saldırganlıklara, suçluluklara, korkulara ya da başka olumsuz duygulara yönelmesine izin verin. Onlarla yüzleşin, neden hala seninle olduklarını sorarak.
En içteki duygularınızı göz ardı etmeyin . Bilinçaltının sana ne anlatmaya çalıştığına dikkat et. Bazı şeyler tarafından aptalca hissedebilirsin, ama onları ciddiye al. İçsel benliğinize saygıyla davranın. Acıyı, utançları vb. Kabul edin. İçinde bulunduğunuz bir şifacı olarak içsel benliğinizle konuşun. “Sorun nedir? Neden buna tutunmalı? Bu konuda ne yapabiliriz? Bu deneyimi nasıl değiştirebiliriz?”
Duygu ya da hafızadan konuşun. Ne hissetmek istediğiniz ile değiştirin . Belki anıya ve sana verdiği duyguya dayanarak haklı hissettin. Amaçlarına hizmet ettiklerini fark edersiniz, böylece onlarla daha büyük bir anlayışla başa çıkabilir, serbest bırakabilir ve özgür olabilirsiniz, yenilenebilirsiniz. İstediğinden daha çok şifa istiyorsun.
Bu yerleşik enerji formlarını yeni bir bakış açısı ve yeni bir görüntü ile değiştirin . Onlara neden değiştirildiğini ve hangi yeni ve iyileştirilmiş görüntü ile olduğunu söyleyin. Resmi olumlu duygular ile şarj edin. Görüntü veya inancın sizi nasıl etkilediğinin farkında iseniz, kararın keyfine bakın. Negatif izlerin bırakılmasıyla hayatınızın nasıl değişebileceğini düşünün.
Gitmesine izin vermekte zorlanıyorsanız, onu Yaratıcı’ya verin. iyileşme kararında yardım isteyin. Asla yalnız değiliz. Sorduğumuzda samimi olursak yardım gelecektir.

Sağlığınızdaki günlük olumsuzluk dozlarının, kasten ya da istemeden tüm hayatınız boyunca maruz kaldığınızın
bilinçaltı zihninizde hala var olduğu fikrinde, muhtemelen sizi hedefinize ulaşmaktan alıkoyan şey budur.
Şimdi bilinçaltı zihninizi temizlemek en çok “bilinçaltı zihnin yeniden programlanması” olarak adlandırılır.

Temiz bir akıl ya da temiz bir zihniyetinizin olması gerçekten çok kolay. Bilinçaltı zihniniz mantıksız olsa bile, ne söylendiğine inanır.
Şimdi, bu gerçeğin kanıtı, sahip olduğunuz akıl dışı korkularınız ya da sizi korkutan belli bir şey olabilir, ama nedenini bilmiyorsunuz.
Çünkü genç yaşta bir şey seni etkiledi.

Olumsuz şeyler veya duygular bizi daha kolay çekiyor gibi görünse de, bu sizin bilinçaltınızı temizlemeyi düşünmeniz
ve iyi olumlu düşüncelerle doldurmanız gerektiğinde bu türden düşüncelerden bilinçli olarak kaçınmanız gerektiğinde bir görevdir.

Şimdi, soru, negatif düşüncelerinizi temizlemekten başka ne yapmak istediğiniz konusunda çok net değildir
bu yüzden onunla başlamak için bir hedef belirleyin gerçek ve ulaşılabilir. Bilinçaltı zihninizi yeniden
programlamak için izlenecek adımlar şunlardır:

Şimdi bir hedefiniz var, en belirgin ilk tepkiniz, kötümser bir kişi olsaydınız, onu tamamlamayacak olmanız olurdu.
Bu kesinlikle bilinçaltınızın olumsuzluklarla dolu olduğu bir iç içedir!
Ama tersine çevrilebilir. Sadece kendinize her olumsuz düşünce ile karşı karşıya kaldığınızda, sadece pozitif olanla değiştirin.
Ve bu şekilde düşünmek için kendini hiç düşünmeyin. Bu kadar pratik olmadığınızı düşünmek için eğitildiniz, bu şekilde
neredeyse tüm zaman boyunca, bu yüzden düşünceleriniz sadece başlangıçta gitmeyecek. Yapabileceğiniz en iyi şey, sizi
aşağı çeken düşüncelere herhangi bir duygu eklememektir. İlk başta oldukça zor, ama sonra kendinize daha cesur ve olumlu
olan bir şey tekrarlayın. Daha sonra gözlemlerseniz, şeylere karşı daha olumlu bir bakış açısı kazanırsınız.
Görselleştirme: Bilinçaltı zihninizde sağlam bir fikir ya da inanç oluşturmanın en yararlı ve etkili yolu, bilinçaltı zihnin aklın
kelimelerden daha iyi anlaşılmasıdır. İşte yapman gerekenler: Sabah yatağa ya da sabah kalkmaya başladığınızda, bilinçaltı
zihnini programlamak için en iyi zaman, çünkü alfa durumunda (rahat durumda) ve meditasyona başladığınızda İçinde
olacağınız hal budur. Bu durumda, bilinçaltı zihniniz söylenen her şeye daha açıktır.
Şimdi, yapmanız gerekenler oldukça kolay. Sadece rahat bırak ve gözlerini kapat ve kendini hedefe ulaştığını hayal et.
Nihai sonucunuzun bir resminin olduğu zamandan daha fazlasını elde etmek için “adımların üzerinden geçtiğinizde”
elde edilme olasılığı daha yüksektir. Adımları ve tüm süreç meselesini, sonuçtan daha fazla anlayın .

Bilinçaltı mantıkla öğrenmez, tekrar tekrar öğrenir! Bir şeyi tekrarlamaya devam ettikten sonra, bilinçaltı zihninizin yolunu bulur ve dikkat et, hareket tarzını etkiler!

Reklamlar

“Bilinç > Bilinçaltı, Temizleme, Temizliği, Teknikleri, Nasıl Yapılır, Uzmanı” için 5 yorum

  1. #Bilinç #Bilinçaltı #Temizleme #Temizliği #Teknikleri #NasılYapılır #Uzmanı #bilinçaltıtemizleme #bilinçaltıtemizliği #Adana #Adıyaman #Afyon #Ağrı #Amasya #Ankara #Antalya #Artvin #Aydın #Balıkesir #Bilecik #Bingöl #Bitlis #Bolu #Burdur #Bursa #Çanakkale #Çankırı #Çorum #Denizli #Diyarbakır #Edirne #Elazığ #Erzincan #Erzurum #Eskişehir #Gaziantep #Giresun #Gümüşhane #Hakkari #Hatay #Isparta #İçelMersin #İstanbul #İzmir #Kars #Kastamonu #Kayseri #Kırklareli #Kırşehir #Kocaeli #Konya #Kütahya #Malatya #Manisa #Kmaraş #Mardin #Muğla #Muş #Nevşehir #Niğde #Ordu #Rize #Sakarya #Samsun #Siirt #Sinop #Sivas #Tekirdağ #Tokat #Trabzon #Tunceli #Şanlıurfa #Uşak #Van #Yozgat #Zonguldak #Aksaray #Bayburt #Karaman #Kırıkkale #Batman #Şırnak #Bartın #Ardahan #Iğdır #Yalova #Karabük #Kilis #Osmaniye #Düzce

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s